Motorlu Kurye

motorlu-kurye

Bey Kurye tarafından verilen motorsikletli kurye hizmetinde İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin (hediye, konşimento, zarf, teklif, ordino, hediye vs.) motorsikletli kurye ile taşınması.

Bey Kurye  günün her saatinde istanbulun her yerinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda Motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Sizde Bey Motorsikletli Kurye ile çalışarak avantajlardan faydalabilirsiniz.

Şu an İstanbul’un bütün ilçelerinde Bey kuryelerimiz mevcut olup telefonunuzdan hemen sonra size ulaşarak kurye işlerinizi gerçekleştirir.

Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz kurye işlemini merkezimize bildirirdiğinizde; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede en yakın bey kurye yi yönlendirerek kurye işleminizi başlatır.

Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da kurye taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir. Bu hizmetde bey kurye gönderisi sizin istediğiniz firmadan yine sizin istediğiniz başka bir adrese teslim edilir.

Bey Motor Kurye için Sizin veya göndermek istediğiniz kurye gönderisinin (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın motorlu kurye yönlendirilerek gönderinizin alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.

motorlu kurye

motorlu kurye

motorlu kurye

motorlu kurye


sayac