Category Archives: Genel

  • 0

Anadolu yakası express kurye

Category : Genel

İş yerimiz anadolu yakasında olup acil evraklarınız çok kısa süre içinde alınıp gideceği adrese zamanında teslim eder ve bilgi veririz  Anadolu yakası express kurye ile  evraklarınız dolaştırılmaz  zamanın da teslim olur Anadolu yakası express kurye

image


  • 0
bey_kurye

Bey Kurye, Sevgililer Gününe Hazır

Category : Genel

Çiftlerin planlar yapma konusunda süresi azalırken! 14 Şubat Sevgililer Gününe ,hazırız.. Bey Kurye sektöründe  geniş hizmet alanları ve uzmanlaşmış kadrosu ile 7/24  hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını benimsemiş, bireysel ve kurumsal müşterilerine en iyi hizmeti sunan, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı, toplam kalite yönetimini prensip edinmiş sektörün gerektirdiği bilgiye sahip bir kuruluştur.

 

 

 


  • 0
animation (19)

Drone Kurye

Category : Genel

En kalabalık araç trafiğinin olduğu yer ‘İstanbul’ dolayısıyla; şirketler için müşterilerine ulaştırmaları gereken paketler,Medikal şirketleri’nin acil bir hasta için  zamanında ulaştırması istenilen tıbbi malzemeler bazen  teslim etmek bir hayli sıkıntılı olabiliyor. İstanbul trafiğinde,tamda bu nokta da bir düşünün İstanbul semalarında dron’lar devreye giriyor! Hayal değil…


  • 0
İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye Kurye Hizmeti!

İstanbul’dan Tüm Türkiye’ye Kurye Hizmeti!

Category : Genel

Müşteri memnuniyetini her zaman bir adım önde tutan firmamız gönderilerinizin sadece İstanbul il sınırları içinde değil tüm Türkiye sınırları içinde dağıtımını da sağlayabilmektedir. Böylece Bey Kurye‘nin sunmuş olduğu uygun gönderim ücretlerinden yararlanarak gönderimlerinizi hem hızlı hem de güvenli bir şekilde Türkiye’nin bir diğer ucuna kadar ulaştırabilirsiniz.

Şirket Telefon :

0216 452 47 76

Şirket Gsm :

0546 924 95 09

0530 011 64 59

 

 

 


  • 0
4

İstanbul Express Moto Kurye

Category : Genel

İstanbul’ da Motorlu Kurye Sektörü Yoğun İstanbul trafiğinde, 20 kilometrelik bir mesafeyi almak bile bazen saatler alabiliyor.Dolayısıyla bu büyük trafik karmaşında heran yanınızdan geçen motorlu kuryeler İstanbul için artık vazgeçilmez bir kargo taşımacılık unsuru haline geldi.Örneğin, beylikdüzü ‘ nde bulunan şirketinizden çok acil bir şekilde maltepe ‘ deki şubenize bir paket yollamanız gerek.Gitmesi gereken bu kargoyu, herhangi bir kargo şirketiyle en erken 2 günde gönderebilirsiniz.Kendi aracınızla gönderseniz, 2 saatte gidip tekrar 2 saatte geri döner ama sarfedilen maliyet ve iş gücünü düşündüğümüzde bir hayli masraflı bir yöntem olmuş olur.Böyle durumlarda moto kurye hizmetini tercih edersek en geç 90 dakikada bu kargo teslimatı gerçekleşmiş oluyor.Artık günümüzde en değerli kavramın zaman olmasından dolayı, kurye şirketlerinin İstanbul gibi büyük metropollerde yaptığı hizmet önem kazanmaktadır. Bu şirketlerin çalışma prensipleri, hız ve güven üzerine kurulu olması nedeni ile sizin teslim etmiş olduğunuz kargoları, istenilen zaman içinde adrese ulaştırarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.  İstanbul’un bir yanından, bir diğer ucuna sizde motorlu kurye paketlerini en kısa sürede yollayabilir ve avantajı elinizde tutabilirsiniz.

 


  • 0
24212124825_e860eae192_c

Maslak kurye

Category : Genel

Maslak ve İstanbul genelinde 7/24 express kurye hizmeti vermekteyiz.

Günün herhangi bir saatinde herhangi bir günde size bir telefon kadar yakınız. Maslak bölgesindeki kuryelerimiz talebiniz üzerine 30 dk içerisinde sizlerden kuryeyi teslim alacaktır.


Maslak Moto kurye
günümüzde tüm firmaların ve şahışların ihtiyacı haline gelmiştir. İstanbul trafiği düşünüldüğünde bir paket bir yere ulaştırmak için trafikte saatler harcamanız gerekmektedir. İstanbul motorlu kurye hizmetimizle sizi bu zorluktan kurtarıyor ve en kısa zamanda kuryenizi istediğiniz adrese teslim ediyoruz.


Maslak Motor Kurye fiyatları
, aynı işi kendiniz yapmayı düşündüğünüzde çok daha avantajlı hale gelmektedir. Personel gideri, araç masrafı, vakit kaybı gibi önemli maliyetler toplandığında kuryenin bir lüks değil ihtiyaç olduğu fark edilmektedir.

 

Gönderi ücretleri için  günün her saati 05469249509  nolu telefondan bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Maslak Kurye

0546 924 95 09

0530 011 64 59

 

Kurye fiyat listemizi görüntülemek için tıklayın…

 


  • 0
arabalı-kurye

Arabalı Kurye

Category : Genel

Motorsikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için arabalı kurye hizmetini tavsiye ediyoruz.

İstenildiği taktirde Panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta olan siparişleriniz araçlı kurye ile itina ile taşınır.

Arabalı kurye fiyatı normal fiyatların 5 katı olarak işlem görür. ayrıntılı bilgi için arayınız.

0216 452 47 76

Araçlı ve Arabalı kurye fiyatı

Arabalı kurye ler gün içerisinde gelen siparişler üzerine adresinize yönlendirilir. Arabalı kurye fiyat tarifesi Bey kurye fiyatının 5 katıdır. Ancak 150 kg yada 250 desiden (uzunluk 130 cm 80 yükseklik veya genişlik sınırı vardır) fazla olan gönderilerin ücreti arabalı kurye söforu tarafından belirlenir.

 


  • 0
beykuryegecekurye

Gece Motor Kurye

Category : Genel

Günlük yaşantımız içerisinde sadece tek bir kurye hizmetleri olmaksızın farklı pek çok kurye çeşitleri de bulunmaktadır. Her ne kadar hızlı kurye ve standart kurye hizmetleri daha çok başvurulan hizmet dalları içerisinde yer alsa da son zamanlarda önemli olan ve gece verilen kuryecilik hizmetleri de gece kurye çalışmaları ile sürdürülmektedir. Araçlı, Acil, Kiralama ve bir o kadar da gece kurye olarak üç ana başlık altında toplanmaktadır. Genelde ülkemizde en yaygın olarak başvurulan yollar arasında hızlı kurye hizmetleri yer almaktadır.

 

Gece kurye daha çok gece mutlaka gitmesi gereken paket işlemleri sırasında başvurulan yollar arasında yer almaktadır. Genelde firmaların hizmet yelpazesi içerisinde de gece kuryesi yer almaktadır. Gece kuryelerinde de ister motorlu isterseniz de araç vasıtası yolu ile tüm evrak, belge, paket gibi işlemlerinizi hızlı ve aynı zamanda da kolay bir şekilde taşınmasını da sağlayabilmektesiniz. Genelde hem müşteriler hem de aynı istek hattı içerisinde bulunarak sorunsuz teslimatların yapılmasını istemektedir. Genelde gece kuryecilik hizmetleri verilirken trafik gündüze göre daha az olduğundan dolayı paket işlemleri de iki kat daha hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Gece kuryenin yanı sıra acil evrak gönderim işlemlerinizde de acil kurye hizmetlerine başvurarak kuryecilik hizmetlerinin de daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

 

Gece Kuryenin Avantajları

 

Son yıllarda fazlası ile ilgi gören ve pek çok ihtiyaç sahipleri tarafından da başvurulan yollar arasında yer alan gece kuryeleri artık en çok başvurulan yollar arasında da olmayı başarmıştır. Bu tür paket işlemlerinin geceye aksayan periyotunda nöbetçi kurye firmaları tarafından gece geç saatlerde bile kurye ihtiyaçlarınız da en iyi şekilde karşılanmaktadır. Üstelik bu tr kurye yoluna başvuran kişilerin paketleri de aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. Ayrıca son zamanlarda her ne kadar ülkemizin her bir köşesinde bu tür hizmetleri veren firmaları da görebilmek mümkün olsa da genel anlamda gece kuryeciliği veren şirketler büyük şehirlerde daha fazla ve yaygındır. Bu sayede ihtiyaçlar da an be an karşılanmış olacaktır.


  • 0
10414539_562474537198565_7065498661448505061_n

Tuzla Moto Kurye

Category : Genel

Tuzla kurye acil kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimize daima en iyi ve en ekonomik aynı zaman da en kaliteli hizmeti vermeye kendine prensip edinmiş ender firmaların başında yer alan ismi gibi öz bir kurye firması bey kurye şirketidir.Özellikle Tuzla başta olmak üzere İstanbul’un tüm il-ve ilçelere vip araçlarımız,profesyonel motorlu kurye ekibimizle istanbul,izmit,yalova,bursa.tekirdağ edirne ,çerkezköy ve tüm türkiye geneline yayılmış hizmet ağı ile her zaman acil 7/24 acil 365 gün 6 saat siz değerli müşterilerinden aldığı motivasyon ile daima en iyi ve kaliteli hizmet anlayışı ile ve bu çizgisinden hiç bir zaman ödün vermeden her zaman müşteri haklıdır anlayışı ile bu sektöre yıllarını vermiş ve edindiği engin tecrübeliryle adından sizlerinde sayesinde iyi her zaman en iyi daima en iyi hizmet anlayışıyla çok söz ettirecektir.Zaman paranın satın alamayacağı ender paha biçilemez elle tutulmayan fakat iyi değerlendirildiğinde tarifsiz bir hazinedir. Farkı hissetmenin sizce de zamanı gelmedi mi? Saygılarımızla Bey kurye ekibi.


  • 0
sssss

Express kurye

Category : Genel

Gönderiniz hazır olduğu zaman WhatsApp dan 24 saat 0546 924 95 09  numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz. Bulunduğunuz semte göre en yakın kuryemiz size yönlendirilir, hızlı ve güvenilir bir şekilde belirtilen adrese gönderinizi ulaştırılır.

 


sayac